Kurumsal Vizyonumuz

Medikal Taşımacılıkta Akla Gelen İlk Firma, SKYLOJİSTİK.

SKYLOJİSTİK, yılların verdiği bilgi ve tecrübe birikimini, geleceğe taşıyarak tıbbi ve Medikal Taşımacılık alanında akla gelen ilk taşımacılık ve lojistik firması olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Bu konuda başarılı olmak için de, yenilikçi, güvenilir, inovatif ve akılıcı teknolojik çözümleri kendisine lokomotif olarak seçmiştir.
SKYLOJİSTİK farklıdır. Klişeleşmiş lojistik ve taşımacılık anlayışından çok uzata, güven ve istikrar temelli çalışma anlayışıyla hareket eder. Bu güne kadar getirdiğimiz güvenli taşımacılık prensibini, geleceğe taşıyarak yenilikçi ve ulusal bir lojistik firmasının tüm gerekliliklerini bünyesinde barındıran bir tıbbi ve medikal taşımacılık firması olmak hedeflerimiz arasındadır.

Taşıdığımız Değerin Farkındayız!

Bizler, taşıdığımız emanetin ve değerin farkında olarak, vizyonumuzu istikrar, güven ve yenilik üzerine kurguladık ve bu temele oturttuk. Bu anlayışla istikrarlı büyüme ile birlikte aldığımız sorumluluğu, olması gereken önem ve kriterler doğrultusunda siz değerli müşterilerimize yansıtmanın haklı çabası ve başarısı ile her geçen gün büyümeye ve yenilenmeye devam ediyoruz.