Kurumsal Hedeflerimiz

Sektörün Lideri Olmak İçin Çalışıyoruz

SKYLOJİSTİK, 2011 yılından bu yana faaliyet göstermekte olan ERS GRUP şirketidir. Tüm zamanlarda da sektörün ihtiyaçlarını belirlemek için çalıştı ve bu doğrultuda hareket etti. Şirketimiz, Taşımacılık Dağıtım ve Lojistik çözümlerini incelerken en iyi gönderim metodunu kullanır, ihtiyaçlara göre farklı çözümlerin farklı firmalar için en iyi seçenek olduğunu bilir. Bu nedenle, biz öncelikle müşterimizin ihtiyaçlarını tespit eden analiz çalışmaları yapıp, daha sonra kurulacak lojistik sisteminin tasarımını yaparız.

İhtiyaca Göre Çözüm Önerileri Sunarız

Farklı müşterilerimize farklı çözüm önerileri sunarız. Çünkü tıbbi ve medikal taşımacılık alanında ihtiyaçlar farklılaşır. Litfli taşıma sistemine uygun ürünler de taşırız, parsiyel taşıma sistemine uygun ürünler de.. Küçük ebatlı birden fazla ürünün aynı anda taşınması ile, bir adet büyük ebatlı ürünün bir noktadan diğer noktaya ulaştırılması arasında ciddi lojistik farklar var. Bu farkları öncelikle müşterimizin anlamasını sağlar, ilgili lojistik probleme yönelik çözümleri de aynı esnada müşterimize sunarız.

Bizim Hedefimiz Sadece “Kaliteli Hizmet” Sunmak

Hedefimiz aynı zamanda da amacımızdır. Biz amaçladığımız kaliteli hizmet prensibini de her müşterimize analiz ve sonuçları ile sunarak, raporlayarak, adım adım tüm taşıma ve lojistik ayaklarının tamamının izahını yaparak uyguluyoruz. Müşterimize sunduğumuz destek, çözüm önerileri ve diğer tüm danışmanlık hizmetleri; bize müşterilerimiz tarafından olmulu dönüşlerle geldiği sürece başarı da kendiliğinden geliyor.