Hastaneler İçin Lojistik

Hastaneler İçin Tıbbi ve Medikal Lojistik

Öncelikli olarak, hastanelere ulaşım laboratuvarlarıyla, tesislerine ve çevresindeki doktor ofislerine etkili bir güzergah ağı geliştirerek yardımcı oluyoruz.

Hastaneler, maksimum maliyet etkinliği için birden çok departmanı entegre eder ve ofisler arası posta, ilaçlar, ışık kaynakları ve hasta gizli kayıtları sunmak için bu ağdan faydalanır. Daha da önemlisi, SKY Lojistik sadece şehiriçi teslimatları değil, kurum içi kurye sistemlerinin maliyet etkin bir şekilde üstesinden gelemediği ulaşılabilir yerlere kırsal yollar da geliştirebilir.
Laboratuvar Programı

  • Hastane, harici doktor ve kliniklerin muamele etmek için örneklerini kabul etmek için kendi bölgelerine ulaştıklarında bir REFERANS LAB olarak hizmet eder ve bu nedenle ulusal klinik laboratuvarlara bir alternatif sunmaktadır.
  • Hastaneler topluluklarında ve yerel doktorlar arasında kendi sosyal yardım programlarını geliştirmek için olumlu bir imajdan yararlanırlar ancak genellikle destekleyici kurye sistemini maliyet etkin bir şekilde nasıl uygulayacakları ve yönetebilecekleri konusunda bilgi sahibi olmazlar ise destek olarak ilgili çözüm önerileri ile müşterimize destek veririz.
  • Hastane, klinikler, uzun süreli bakım tesisleri ve hastane sistemi ile ilişkili ya da hastane sistemiyle ilişkili doktor ofisleri arasında farmasötik, ışık kaynakları / ekipman, ofisler arası posta ve tıbbi kayıtları nakliyeleri konusunda destek veririz.

Büyük ulusal / bölgesel laboratuvarlar için Ulusal Hizmet Alanımızın bir sonucu olarak, potansiyel olarak yüzlerce bağımsız yerel taşıyıcıdan tekil tedarikçiye kadar olan kaynaklı kurye ihtiyaçlarınızı konsolide edebiliriz.

  • Standart sürücü eğitimi ile ürünleriniz emin ellerde.
  • Standartlaştırılmış sistemler ve süreçler ile her zaman hızlı ve tam zamanında teslim ve dağıtım seçenekleri.
  • Uzaktaki bir bölgede ölçülmemek, teslim ve dağıtım için güvenebileceğiniz standart fiyatlandırmalar.
  • Kurumsal bazdaki tüm müşterileriniz için ürün sunumundan, sunulan ürünün farklı bir lokasyona taşınması ya da gümrükleme işlemleri ile ilgili prosedürleri takip eder, operasyonel süreçlerle destekleriz. Siz, sadece işinize odaklanırsınız.
  • Operasyonel süreçte görevli tüm personelimiz ile anlık iletişim halinde olduğumuzdan, gerek görülen zamanlarda hem güzergah tespiti hem de ürün durumu gibi konularda gerçek zamanlı bilgilendirmeler sağlarız.
  • Kurum hizmetleri programına veya hastane sistemine kurye kursları için bütçelerinde% 15-20 tasarruf sağlayabiliriz, çünkü bu özel işleve odaklanmamız nedeniyle kurum içi teslimat faaliyetlerini dış kaynakta kullanırız ve bu sürdürebilirliği korumak için mevcut şoför personelimizi kiralarız. Müşterilerinizle geliştirdikleri ilişkiler sayesinde de maksimum verimlilik ve optimizasyona odaklarınız.