Frigo araç kiralama sistemi, +18oC ve üstü ile -26oC arası sıcaklık değerlerine sahip araçların kiralanması demektir. Frigo araç kiralama hizmeti veren firmalardan, ihtiyac analizine göre kiralanacak frigo aracın teknik özellikleri ile ilgili bilgi alınması önerilir.

Frigo araç kiralama hizmetlerimiz arasında mevcuttur. Kiralamak istediğiniz frigo aracın özelliklerini hakkında Bize Ulaşarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Hem büyük hem küçük soğutulmuş ve dondurulmuş frigo araçlarımız, soğutulmuş ulaşım ihtiyaçlarınız için çözümler sunuyor.

Soğutmalı Frigo Araç Kiralamada yardımcı olabilir, birkaç gün veya daha uzun vadeli bir sözleşme ile ihtiyaçlarınıza özel soğutmalı araç temin etmekteyiz. Güler yüzlü hizmet anlayışımız ile büyük süpermarketler, gıda üreticileri, distribütörler, toptancılar ve yerel perakendeciler de dahil olmak üzere müşteri portföyümüzü isteyiniz.

Esnek kiralama şartlarımız ile müşterilerimizin soğuk taşıma ihtiyaçlarını karşılamak en büyük arzumuz. Soğutmalı Frigo araç kiralamak için bize ulaşmanız yeterli.

Stoğumuzda bulunan frigo araçlardan dilediğinizi kiralayabilir, soğuk taşıma ihtiyaçlarınız karşılayabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.